Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka PO Mucha śpiewa w Sejmie. "Nie pucz, kiedy odjadę" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Lata mucha koło ucha muchę w d u p ę żuczek r u c h a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i satyrycy stracą robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie dała d...y ,niech teraz sobie jej wyborcy odpowiedzą na pytanie kogo wysłali do sejmu.Ale wstyd pokazała pomijając aspekty czy mają rację tam siedzieć czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno, muł i wodorosty......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że jest mądrzejsza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące co oni wyprawiają z parlamentem najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Dajcie im już jakiś stołek i posypcie trochę pieniędzy podatników, bo niedługo zaczną się pokazy akrobatyczne. Jak to w cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy odwiedzić szpital psychiatryczny na ul. Abramowickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz popatrzcie sobie, jaki POprzednio wybraliście rząd który piastował władzę przez 8 lat ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawić do szopki noworocznej. Podkarmić sianem, marchewką i napoić wodą w poidłach. Niech śpiewa dalej. Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale DZIADOSTWO i WSTYD dla regionu!!!!!
Posłanka Joanna Mucha nie ma wiele z Lubelszczyzną, oprócz tego że startowała do Sejmu z lubelskiej listy PO. Czy coś innego ją łaczy z naszym regionem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boziu co za żenada!!!!!!!Mucho odleć z sejmu na gó..o tam twe miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naćpana na bank!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie do smiechu nie jest, bo ta paniusia bawi się tam za moje podatki. Jej kolezaneczka z partii stwierdziła kiedyś, że za 6000 zł to idiota pracuje. No więc ja jestem skończonym idiota, bo pracuje za duzo mniej niz owe 6000 zł, a upodliły mnie tak 8-letnie rządy opartii, która ta pani reprezentuje. Dllatego nie zyczę sobie, żebyście marnotrawili moje ciezko zarobione pieniądze, bawcie sie za swoje, które zarobicie na wolnym rynku, a nie bedziecie ciagnac z państwowej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjadzie joanna mucha śpiewaj sobie i tańcz za swoje zarobione pieniądze, a nie za pieniądze podatników czyli mieszkańców Polski - precz z darmozjadami z platformy o.ferzystów, nowoczesnej i kodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hę? napisał:
Widzę niesamowitą wprost dyscyplinę wśród klakierów PiS(d)u. Ujawnijcie w końcu ile Wam płacą za te posty, bo nikt normalny tak nie pisze...
O boże....ile kobita musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana urodzić ha ha ha naprawdę tak myślisz, że tu ktoś komuś płaci za komentarze ??? POkazali jak im zależy na dobru społeczeństwa, POkazaują o co walczą, a walczą o własne koryta które są im zabierane i są tego w pełni świadomi....a naród to oni mają gdzieś jak to kiedyś powiedziała koleżanka tej Muchy, że tylko idiota pracuje z mniej niż 6 tyś zł. No to teraz oni staja się POwoli IDIOTAMI, a to boli stąd te KOD-y i szopki baranów blokujących nasz system parlamentarny.... Bydło siedziało w Święta w Sejmie bo zaczyna brakować dla nich żłobu.... Ha ha ha ha Nie jestem jakimś tam wielkik zwolennikiem PiS-u, ale oni takich idiotyzmów nie robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... i my wszyscy płacimy za te wygłupy. Normalnie kusi, żeby zawołać: "mucha, pokaż cycki" Co za cyrk....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem wcześniej o tym co myślę na temat tego żałosnego kabaretu w sali sejmowej, ale... mój post został usunięty. Ponownie domagam się aby kosztami obsługi sejmu za czas trwania tego żałosnego pikniku obciążyć uczestników. Obsługa sejmu na pewno ich "zdrowo klnie"- pewnie muszą pracować w nadgodzinach,zamiast spędzać czas z rodzinami. Nie zgadzam się, aby koszty zostały płacone z pieniędzy podatników (moich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma już dawno przekroczyła granicę śmieszności. Została już tylko żenada i śmietnik historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za nazwa platforma?Pamiętam że jak już mogłem udżwignąć widły to mój pracowity ojciec kazał mi narzucać gnój na platformę i jechaliśmy rozrzucać go po kartoflsku i wtedy wdziałem że na tej kupie jedzie Jagna Boryny.A gdyby taką przejażdżkę po Wiejskiej w Warszawie zafundować tym rozbawionym babom z sali sejmowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanno masz głos jak ten skowronek co konie dusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...